Simplicity.lt Simplicity.lt web design and programming

Išminčiukai.lt - išmani interneto svetainė vaikų darželiui

    • Interneto svetainės /
    • Turinio valdymo sistemos
  • 16 Sausio 08
  • 2559

Modernus, stilingas ir funkcionalus interntinis portalas vaikų darželiui Išminčiukai.

Bendradarbiaujant su šio darželio administracija, sukurta nepaprasta interneto svetainė, kuri nuolat tobulinama. Pagrindiniai dizaino darbai - sukurtas pilnas iliustracijų paketas, interneto svetainės ir darželio logotipas, visus svetainės puslapius puošia įvairūs animuoti UX elementai, o visos svetainės dizainas pritaikytas įvairaus dydžio įrenginiams.

Projekte panaudota Joomla turinio valdymo sistema (TVS), kuria darželio administracijai suteikia galimybė paprastai ir greitai administruoti tinklalapyje esančią informaciją, o vartotojų valdymo sistema padeda dalintis informacija tarp darželio vaikų tėvelių ir darbuotojų.

Be to, atliktas svetainės turinio optimizavimas paieškos sistemoms (SEO) padėjo iškelti šią svetainę į pirmuosius paieškos sistemų langus.

Visus dizaino ir programavimo sprendimus galite peržiūrėti atsidarę pačia interneto svetainę, paspaudę ant žemiau pateiktos nuorodos.

Kartu su technine dalimis, svetainės dizainas neseniai buvo atnaujintas. Galite palyginti buvusį (2 nuotrauka) ir naują (1 nuotrauka) dizainus.